blog-post-image

POLATLI KADINLAR ANNE VE KADIN OLMA SANATI
SEMPOZYUMUNDA BULUŞUYOR

Yerel Eşitlik Eylem Planı kapsamında Polatlılı Kadınlar için çalışmalarını başarıyla sürdüren,
Polatlı Belediye Meclisi Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu ile bölgesinde verdiği sağlık hizmeti yanında sosyal sorumluluk projelerine son derece duyarlı olan Özel Polatlı Can Hastanesi tarafından Anne Olma Sanatı-Kadın Olma Sanatı Kadınlar Buluşması Sempozyumu gerçekleştirildi.


Polatlı Belediyesi-Özel Polatlı Can Hastanesi ortaklığında düzenlenecek olan Sempozyumda Aile Danışmanı ve Çocuk Gelişim Uzmanı Senem YILDIZ konuşmacı olarak yer aldı.
22 Aralık Çarşamba günü Saat 14:00 ‘ da Polatlı Kent Konseyi binasında düzenlenecek olan sempozyumda Yerel Eşitlik Eylem Planı kapsamında Polatlılı kadınlara aile, anne ve kadın konularında bilgilendirme yapıldı.
Özel Polatlı Can Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Alper Cem ÜNAL yaptığı açıklamasında Can Hastanesi olarak Sağlık Hizmetinin yanında kuruluşumuzdan bu yana halkımıza ayrıca sosyal sorumluluk projelerinde mümkün olduğu kadar yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Bu çalışmalardan biride Kadın Dostu Kent unvanını alabilmek amacıyla Polatlı Belediye Meclisi Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu ile birlikte bu etkinliği planlamış bulunmaktayız. Bu kapsamdaki tüm paydaşlarımızla birlikte bundan sonrada çalışmalarımız devam edecek olup emeği geçen ve tüm desteklerinden dolayı Polatlı Belediye Başkanımıza,Kent Konseyimize ,Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonuna ve Hastane Personelimize teşekkür ediyorum dedi.


Kadın Dostu Kent unvanını alabilmek amacıyla süren çalışmaların başarı ile devam ettiğini dile getiren Polatlı Belediye Meclis Üyesi Serpil ÖZTÜRK konuya ilişkin açıklamasında ‘‘ Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu olarak Kadın Meclis Üyelerimiz ile birlikte yürüttüğümüz çalışmalarımızda önemli mesafe almış durumdayız. Şehrimize kadınlarımız için düzenlediğimiz etkinlik sempozyum ve panellerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Can hastanesinin desteği ile düzenlenecek olan Kadınlar Buluşması Sempozyumumuza tüm kadınlarımızı davet ediyorum. İnşallah Polatlımızın bu çalışmalarla birlikte kadınlarımızla el ele Kadın Dostu Kent unvanını almasını sağlayacağız.’’ Cümlelerine yer verdi.